DĚKUJEME ZA DALŠÍ ÚSMĚVNÝ ROK


Máme za sebou již nějaký rok a více jak jeden krásný v novém. Chtěli bychom tedy poděkovat všem, co nás podporují, těm, kteří s námi sdílí radost, chodí nás navštěvovat a samozřejmě nejvíce těm, kteří touží po našich modelech.

Když shrneme to štěstí, které nás každý den potkává, tak je někdy dosti vytáčející, ale nakonec vždy plné nádherných pocitů.  Vytvořili jsme nejednoho fleecového broučka (pojmenování naší skvělé zákaznice), přes kabáty a spousty modelů určených pro denní nošení a hlavně desítky společenských šatů (u těch jsme v jednu chvíli mysleli, že to ani nekončí) a taky svatební. Ale závěr vždy dopadl výborně a naše únava a mírný psychický kolaps byl přebit blahem.

I přesto, že se vždy snažíme vše s Vámi sdílet, ale většinou to není moc jednoduché. Při odevzdávání zakázek tak 80% modelu zapomeneme vyfotit, nebo jsme v takovém stavu, že je to vlastně i nemožné. Ale co jsme s Vámi určitě nesdíleli, byl nás pracovní skok do divadla a to na tvorbu kostýmů. Za což velmi děkujeme, neboť to byla opět příjemná změna.

Zvládli jsme další rozšíření firmy, ve kterém chceme i nadále pokračovat.

A letos, v tom novém roce máme před sebou spoustu velkých zakázek a samozřejmě i menších, které jsou pro nás též velmi důležité. Máme velké plány a doufáme, že na ně bude alespoň trošku času, přejeme si další rozšíření a spoustu jiných nových věcí. I přesto, že je zatím začátek postupný, jsme plní energie, nápadů a preciznosti.

Děkujeme tedy moc za Vaši přízeň, máme před sebou další velmi nabitý rok a těšíme se na něj a doufáme, že stále budete u toho.