TOUŽÍTE PO TOM, CÍTÍT SE V OBLEČENÍ SKVĚLE A BÝT SI JISTÁ KAŽDÝM SVÝM KROKEM?

JAK SE OBLÉKAT?


Co je vhodné a co již ne? Vědí lidé, co jim lichotí? Víme my všichni, jak v čem na ostatní působíme?

Jakou část těla ukázat a kterou ne? Co chceme? Vypadat úžasně?

Tohle jsou velká témata, která bychom řekli, že se u nás velmi přehlížejí.  Dle našeho názoru není zase tak podstatné nutně mít v šatníku ty nejvíce moderní kousky, aneb halenky a další, které aktuálně tuto sezónu frčí a musíme je tzv. mít.

Zamyslete se prosím nad tím, zda-li máte nějaké modely ať už moderní nebo kousky, které jsou nadčasové a když si je obléknete, jste si jisté, že v nich vypadáte dobře? Nebo přesněji, cítíte se v nich skvěle? Či Vám na tom nezáleží?

 

Nejpodstatnější je vybírat si své oblečení, dle toho, co se nám líbí, dle toho, co podporuje naši povahu a energii, také podle našich pocitů a nejdůležitější je, také podle postavy.

I přesto, že si můžeme např. na internetu zjistit co je pro nás vhodné, není tu nikdo, kdo by nám poradil. A tento problém právě můžeme vidět každý den na ulici.

Musíme uznat, že několik žen má cit pro odívání sebe sama. Přiznáváme, že ani my, nejsme každý den, dle aktuálních módních trendů, ale co jsou módní trendy? Když to shrneme, je to velmi široké téma a dle určených módních zákonů na sebe můžeme obléci cokoli a ve většině případech, vždy je budeme splňovat.  Jak jsme již zmínili, klademe důraz spíše na nadčasové oděvy, které podporují povahu a sebevědomí. Tímto směrem bychom chtěli pomoci i ostatním ženám, nejde o potřeby ostatních kolem Vás, tohle děláme pro sebe. My chceme mít báječné pocity, mít se rády a líbit se hlavně sama sobě, a když se budeme cítit dobře, pocítí to i naše okolí.

Naše firma nechce tvořit oděvy, které ženám nevyhovují, my se zaměřujeme na přesný opak. Navrhujeme modely, které probouzí ženskost, přidávají úsměv na tváři a kopírují osobnost. U kousků pro dané zákaznice splňujeme vše, po čem jen toužíte a hlavně Vám poradíme. Jen se zkuste na nás obrátit.

CIŤME SE DOBŘE A VYSTUPME DO ULIC S BÁJEČNÝMI POCITY A SKVĚLE OBLEČENÉ.