PLNÍME SNY


Od návrhu po realizaci vytváříme svatební šaty s duší.

Naší myšlenkou je splnit sen nevěstě.

Dle přání a požadavků vytvoříme návrh šatů,

vybíráme společně krajku či přímo vyšíváme, šaty doplňujeme i o malbu.


Vaše zadání zní vždy jinak a originálně a my je rádi pokaždé zhotovíme.

V našem ateliéru VeRa vznikají šaty nejrůznějších střihů i stylů. Často se objevuje variabilita v podobě dvou různých šatů modelů v jednom (odepínací sukně, rukávy, krajkové halenky jako doplněk, atd.). Každé šaty vznikají jako originál a jsou jen pro Vás.

FOTOGALERIE


K šatům patří i doplňky, proto spoustu přání, nápadů a myšlenek dokážeme splnit.

MR-21711.jpg

Toužíte i vy po svých vysněných šatech? Vybrat si krajku a materiál, který Vás bude obklopovat? Rádi se s Vámi sejdeme a vše probereme.

SJEDNAT SCHŮZKU


A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

 

Rádi Vás poznáme…

Na první schůzce probereme to nejdůležitější a to vaše představy a sny. Podíváme se na to, co Vám sluší, co se na Vás nejvíce hodí, co od šatů očekáváte a také vybereme materiál. Abychom vytvořily střih, který Vám bude sedět, poměříme si Vaše míry a doladíme spolu veškeré detaily.

Než začneme šít…

Vám vytvoříme návrh šatů, který znovu probereme a vše si odsouhlasíme spolu s předběžnou kalkulací.

A hned poté můžeme objednat materiál, vytvořit konstrukci a střih.

A nyní začínáme šít Váš sen…

A aby byl opravdu jen Váš, čekají nás zkoušky (obvykle 3 zkoušky). Zde modelujeme šaty přímo na Vaší postavě, upravujeme délku, pohráváme si s detaily, pracujeme s kajkou či barvami.

A co od nás získáváte?

Náš čas, lásku k řemeslu a umění, smysl pro detail, precizní zpracování, odbornost, profesionalitu a to nejdůležitější Vaše vysněné šaty. Tohle vše a nejen to se skrývá v dokonalých šatech, které si odnášíte vyčištěné, vyžehlené a 100% připravené, aby doplnily Vaši energii ve Váš svatební den.

nevěsty-recenze.jpg


SJEDNAT SCHŮZKU